Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
02/04/2009
Стартує благодійна акція «Допоможемо дитячому будинку».

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, напередодні Пасхальних свят стартує акція милосердя «ДОПОМОЖЕМО ДИТЯЧОМУ БУДИНКУ». Організаторами акції спільно виступили Сектор духовно-просвітницьких проектів Української Православної Церкви та Західний благочинний округ м. Києва. Мета Акції – матеріальна і духовна допомога одному з дитячих будинків української глибинки.
«Сьогодні по всій Україні функціонує мережа з 186 шкіл-інтернатів, де вчаться і виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківської опіки, – розповідає керівник Сектора духовно-просвітницьких проектів УПЦ архімандрит Феодосій (Снігірьов), - Є серед цих інтернатів такі, куди зрідка заглядають меценати. Це в основному міські дитячі будинки, куди заможній людині, або представникам якої-небудь громадської організації легко добратися, щоб привезти гостинці до свята, або надати іншу допомогу. А є такі інтернати, куди «не ступала нога» благодійника. Ці школи знаходяться далеко в наших селах, і особливо потребують допомоги і підтримки. Звичайно, хочеться допомогти всім, а це повною мірою нездійсненно. Але те, що ми з Вами поки не можемо допомогти кожному дитячому будинку, не привід залишити без допомоги хоча б когось. Тому Блаженніший Митрополит Володимир в ці передпасхальні дні благословив провести акцію милосердя серед киян – збір пожертвувань для допомоги одному конкретному нужденному дитячому будинку з глибинки – на хуторі Корчунок Хмельницької області. Свою лепту на цю благу справу можна внести, відвідавши будь-який з приходських храмів м. Києва в неділю, 5 квітня. Після Літургії настоятелі оголосять про збір пожертвувань».
«Благодійна акція не закінчиться тим, що ми передамо зібрані гроші і продукти в інтернат, - розповідає благочинний Західного округу столиці архімандрит Іона (Радзівіл), - Вже є згода адміністрації дитячого будинку влаштувати молитовну кімнату, а з часом побудувати невеликий храм на території установи, щоб дітки могли повною мірою жити духовним життям. Проситимемо Високопреосвященнішого Антонія, митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського, благословити та взяти під свою опіку цей почин, призначивши туди священика. Крім того, ми плануємо проводити до православних свят добродійні ранки. Запрошуватимемо для виступу, наприклад, недільну школу Свято-Троїцького Іонінського монастиря, як це було на Різдво 2008 року. Неоціниму допомогу нам в цьому надають члени правління нашого благодійного фонду «Молитва за ближнього». Силами нашого фонду в інтернаті обладнані комп'ютерний клас, швацька майстерня і столярна майстерня».
Акція милосердя «Допоможемо дитячому будинку» продовжиться до свята Великодня і завершиться в світлі пасхальні дні підсумковим заходом в дитячому будинку хутора Корчунок Хмельницької області. Як взяти участь в акції та надати посильну фінансову допомогу дітям-сиротам можна дізнатися по телефонах в Києві 599-55-30 (Сектор духовно-просвітницьких проектів УПЦ) і 222-62-01 (Західний благочинний округ м. Києва).

Прес-служба Сектора духовно-просвітницьких проектів УПЦ

 

до списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"