Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
13/04/2009
Представник УПЦ взяв участь у підсумковому заході фестивалю «Великодня писанка – 2009».

Напередодні Пасхальних свят, 10-12 квітня, в Національному комплексі «Експоцентр України» вперше відбувся фестиваль-ярмарок «Великодня писанка – 2009». Святкова виставка об’єднала народних майстрів та творчі колективи. В ній брали участь майстри писанкарства, лозоплетіння, вишивки, гончарства,ткацтва, килимарства, різьбярства, національного одягу, художніх виробів зі шкіри, бісеру, ковальської справи та інших видів декоративно-ужиткового мистецтва. Культурна програма фестивалю включала підготовку і проведення майстер-класів, першого Національного фестивалю писанки; конкурсу „НАПИШИ СВОЮ ПИСАНКУ ”; конкурсів для дітей „ПИСАНКОВІ РОЗПИСИ НА АСФАЛЬТІ” та „ВЕЛИКДЕНЬ В ЕКСПОЦЕНТРІ”, концерт духовної музики. Також проходили майстер-класи унікальних майстрів: бісероплетіння, витинанок, гончарного мистецтва, вітражного скла. Протягом трьох днів проходив конкурс для дітей «Пишемо писанку разом», організований Голосіївською районною в м. Києві державною адміністрацією, в яком у брали участь учні понад 40 шкіл Голосіївського району столиці.
Підсумковий захід фестивалю «Великодня писанка – 2009», на якому були вручені призи переможцям конкурсу писанкарства, відбувся на Вербну Неділю. Серед почесних гостей було керівництво Голосіївської районної державної адміністрації в м. Києві, представники управління освіти, заслужений діяч мистецтв України, народний артист В. Крищенко, а також представник Церкви – керівник Сектору духовно-просвітницьких проектів УПЦ архімандрит Феодосій (Снігірьов).
Відкриваючи захід, архімандрит Феодосій закликав Боже Благословення на організаторів та учасників фестивалю, привітав всіх зі святом Входу Господнього в Єрусалим та розповів древнє християнське передання про походження Великодньої писанки. За цим, почесним гостям було запропоновано вручити призи переможцям конкурсу писанкарства – школярам Голосіївського району.

Фото ієродиякона Антонія (Пухкана)

до списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"