Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
20/02/2011
У Свято-Пантелеімонівському монастирі відбулося прославлення у лику святих засновника обителі ігумена Воніфатія (Виноградського)
У неділю, 20 лютого,  Блаженніший Митрополит Володимир очолив урочистості з нагоди причислення до лику місцевошанованих святих Київської єпархії ігумена Воніфатія (Виноградського) (+27. 12. 1871 р. ст.ст.), які відбулися у Свято-Пантелеімонівському монастирі міста Києва (Феофанія). Рішення про це було прийняте на засіданні Священного Синоду УПЦ від 23 грудня 2010 року (Журнал № 39).

В цей день Предстоятель Української Православної Церкви очолив Божественну літургію в соборному храмі монастиря. Блаженнішому Владиці співслужили: митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон, архієпископи: Білогородський Миколай,  Вишгородський Павел, Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій, Запорізький і Мелітопольський Лука, Переяслав-Хмельницький Олександр, єпископи: Уманський і Звенигородський Пантелеімон, Горлівський і Слов’янський Митрофан, Ніжинський і Прилуцький Іриней, Макарівський Іларій, Івано-Франківський і Коломийський Пантелеімон, Яготинський Серафим, Олександрійський і Світловодський Антоній, Васильківський Пантелеімон, Броварський Феодосій, секретар Київської Митрополії протоієрей Віталій Косовський, духовенство Київської єпархії.

За богослужінням  відбулося урочисте прославлення у лику святих засновника Свято-Пантелеімонівської обителі ігумена Воніфатія (Виноградського). Спершу єпископ Івано-Франківський і Коломийський Пантелеімон зачитав рішення Священного Синоду про  внесення ігумена Воніфатія у святці нашої Церкви, а архієпископ Вишгородський Павел - життєпис святого. Далі на середину храму було винесено іконописне зображення преподобного Воніфатія, яким Первосвятитель благословив усіх присутніх.

Під час відправи Архіпастир помолився за упокій новопреставленного єпископа Кременчуцького і Лубенського Тихона.

Наприкінці Божественної літургії Митрополит Володимир подякував віруючим за спільні молитви, що в цей день були піднесені до Господа, та привітав зі святом прославлення у лику преподобних ігумена Воніфатія.

На згадку про сьогоднішню подію, єпископ Яготинський Серафим подарував Владиці Митрополиту образ прославленого святого.до списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"