Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
22/02/2011
Протоієрей Віталій Косовський прокоментував зміни у Статуті релігійної громади УПЦ та у процедурі реєстрації громад в органах Київської міської державної адміністрації
Секретар Київської Митрополії професор протоієрей Віталій Косовський прокоментував набуття чинності нової редакції Статуту релігійної громади Української Православної Церкви в місті Києві, а також документа, що регулює порядок реєстрації релігійних громад УПЦ в органах Київської міської державної адміністрації.

Отець Віталій зауважив, що нова редакція Статуту приведена у відповідність з діючим Статутом про управління Української Православної Церкви, а також враховує зміни у законодавстві України, особливо в положеннях Державної податкової адміністрації України.

«Як відомо, релігійна організація може отримати статус неприбуткової лише в тому випадку, якщо податкова адміністрація буде згідна з тими пунктами, які зафіксовані в її Статуті», - навів приклад протоієрей Віталій.

Крім того, нова редакція Статуту повинна стати єдиною обов’язковою для всіх нормою, яка виключатиме можливість розбіжностей або, що зовсім неприпустимо, внесення доповнень і поправок в угоду своїм особистим інтересам.

На думку секретаря Київської Митрополії, документ, що регулює порядок реєстрації нових громад, є також необхідний. Затверджений порядок не допустить появи громад, які знаходяться в без дійсному стані. Новий документ передбачає обґрунтування необхідності утворення громади, яке передуватиме реєстрації, а також розгляд питання про можливість звершення богослужінь.

«Ми прийняли рішення утворювати нові громади, якщо на це є необхідність, якщо є потенційна можливість виділення землі або приміщення», - зауважив отець Віталій Косовський.            
до списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"