Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
27/07/2011
У Києво-Печерській Лаврі відбулося чергове Засідання Священного Синоду Руської Православної Церкви
27 липня, в Синодальному залі Київської Митрополії в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі під головуванням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила відбулося чергове засідання Священного Синоду Руської Православної Церкви.

Постійними членами Священного Синоду є: Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Володимир, митрополит Санкт-Петербурзький і Ладозький Володимир, митрополит Мінський і Слуцький Філарет, Патріарший екзарх всієї Білорусі, митрополит Крутицький і Коломенський Ювеналій, митрополит Кишинівський і всієї Молдови Володимир, митрополит Саранський і Мордовський Варсонофій, митрополит Волоколамський Іларіон.

До участі в засіданнях літньої сесії (березень-серпень 2011 року) також запрошені: митрополит Луганський і Алчевський Іоанникій, архієпископ Берлінський і Германський Феофан, архієпископ Петрозаводський і Карельський Мануїл, архієпископ Астраханський і Єнотаєвський Іона, архієпископ Томський і Асіновський Ростислав.

Перед початком засідання Святіший Патріарх Кирил звернувся до членів Синоду та акредитованим представникам ЗМІ з коротким вітальним словом. Предстоятель Руської Церкви висловив особливу радість, що чергове засідання Синоду знову проходить в стінах Києво-Печерської лаври, поблизу нетлінних мощей преподобних отців Києво-Печерських.

Серед іншого, було заслухано повідомлення  Блаженнійшого Митрополита Володимира про Ювілейний Собор УПЦ, який відбувся в липні ц.р.

до списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"