Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
19/04/2017
У Світлу Середу Предстоятель звершив Літургію в Успенському Соборі Києво-Печерської Лаври
19 квітня 2017 року, в середу Світлої седмиці, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Цього дня наміснику обителі митрополиту Вишгородському і Чорнобильському Павлу виповнюється 56 років.

Його Блаженству співслужив сонм архієреїв, настоятель Свято-Ільїнського храму столиці протоієрей Виталій Косовський, братія обителі та численні гості у священному сані.

Під час Літургії була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

Після відпусту Блаженніший Митрополит Онуфрій звернувся до митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла зі словами: «Воскресіння Христове дає нам ті таланти, які вселяють в нас надію на те життя, яка буде після земного і називається Царством Небесним. Сьогодні ми відслужили Божественну Літургію і вшановуємо владику митрополита Павла, намісника Святої обителі. Христос прийшов на землю і дав людині силу — силу бути добрим, бути світлим, бути творцем, а не руйнівником, бути об’єднувачем, миротворцем, а не підбурювачем. І від людини залежить, наскільки вона реалізує ці сили. Хто їх реалізував — той стає гідним перед Богом і корисним для людей. Владика Павло всі ті таланти, які дав йому Господь, не тільки не закопав в землю, але примножив їх своїми працями і ревнощами до слави Божої. Ми дякуємо Господу за те, що час, що Бог судив Вам бути священиком, єпископом, Ви провели в трудах, в подвигах, в прагненнях. Ми хочемо побажати Вам, щоб Господь дав Вам фортеця, терпіння, яке потрібно Вам як наміснику Лаври, як святителю Христової Церкви, нехай Господь прикрасить Вас ще багатьма і багатьма плодами благословенного життя і збереже Вас таким, який Ви є! Многая і благая Вам літа!».

Також Блаженніший владика удостоїв митрополита Павла ордена Української Православної Церкви преподобних Антонія і Феодосія Печерських I ступеня, якому було потім проспівано многоліття.

church.ua

до списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Создание сайта "Лаймнет"