Анонс | Новини | Монастирі Києва | Храми Києва | Фотогалерея | Карта сайта
Укр | Рус
Яндекс.Метрика

Рекомендуємо

Image
Image Монастыри и храмы Киева
Монастыри и храмы УПЦ
Image
Украинский хостинг, сайт бесплатно, раскрутка сайта бесплатно. Киевские Митрополиты

 
Храм святителя Миколая Мірлікійського
Адреса: 01133, Лабораторный пер. 18
Телефон: 235-21-91, (097) 739-46-76
Благочиніє: Святошинське благочиння

Проїзд: м “Печерська”; від ст. м «Палац "Україна"» — маршрутним таксі 520 до осту. «Хлібозавод».

Настоятель храму: ієрей Володимир Косточка.

Престольне свято: свт. Миколая Мірлікійського (пам. 9/22 травня, 6/19 грудня).

Історія. Релігійна громада на честь Святителя Миколая Чудотворця була сформована при 17-й лікарні Києва. Перша Літургія відбулася 19 грудня 2000 року в приміщенні колишньої прохідної лікарні. За декілька подальших років зусиллями настоятеля і прихожан храму, а також керівництва і співробітників лікарні приміщення прохідної перетворилося в приходський храм, що архітектурно сформувався. В даний час ведуться роботи по розпису храму.

Святині храму: частинка Животворящого Хреста Господнього, частинки мощей свт. Миколая, вмц. Варвари, вмц. Єкатерини, вмч. Георгія Побідоносця, прпп. Печерських і багатьох інших святих.

Богослужіння.
Божественна Літургія: неділя і святкові дні – 9-00 Вечірнє богослужіння: субота – 17-00, буденні дні напередодні свят – 18-00. Молебні з акафістом: вівторок, четвер – 18-00, перед Літургією – 8-20. Служби у Великий Піст: Літургія: субота, неділя – 9-00. Вечірнє богослужіння: п'ятниця – 18-00, субота – 17-00.Літургія Передосвячених Дарів: у Великий піст по середах – 8-30. Кілька разів в Пісту звершується таїнство Соборування. В Храмі звершуюються Хрещення, Вінчання, Соборування, відспівування. Можна запросити священика для Сповіді і Причастя хворого в палаті або вдома.

Недільна школа:
після Літургії в неділю – 11-30. Відеолекторій: після молебня в четвер – 19-00. Духовні бесіди: середа – 18-00. При храмі регулярно проводяться духовні бесіди для дорослих, перегляду православних відеофільмів, діє дитяча недільна школа, а також бібліотека, фонотека, відеотека для прихожан храму і пацієнтів лікарні. Раз на місяць звершуються паломництва по святинях Києва.

Настоятель
Ієрей Володимир Косточка

Я, Косточка Володимир Олександрович, народився 21 квітня 1971 р. в м. Золотоноша, Черкаської обл. В 1986 році закінчив 8 класів Золотоношської середньої школи №1 і Золотоношську музичну школу по класу гітари і домри.

докладніше
до списку
 
Фотогалерея
© 2008-2017. Офіційний сайт Свято-Іллінської церкви Київської Митрополії Української Православної Церкви.

Всі права захищені.


Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на
http://orthodox-church.kiev.ua/

Головний редактор - протоієрей Віталій Косовський.

 

Створення сайту "Лаймнет"